BÖCKER 5 vol, Astrid Lindgren "Från Pippi till Ronja", 1982, signerad samt med dedikation i första bandet.

229392. BÖCKER 5 vol, Astrid Lindgren "Från Pippi till Ronja", 1982, signerad samt med dedikation i första bandet.

Utgivet av Rabén & Sjögren, Stockholm 1982. Ljusblå halvfranska band med förgyllda ryggtitlar och författarautograf i guld på frampärmen.
Pappbandkasett tryckt i 5000 exemplar
Med illustrationer av Ilon Wikland.

Slitage, pärmar med märken och smärre repor. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 573