BOK, Vandringar genom verlden och naturen..., Tredje årgången, 1854, Stockholm.

229299. BOK, Vandringar genom verlden och naturen..., Tredje årgången, 1854, Stockholm.

C.M. Ekborn, endast en del, planscher, kartor, koleradestålstick.

Slitage, kompletterade sidor, skador, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 930