BOK, The Shell, Five Hundred Million Years of Inspired Design, tryckt i Japan.

229290. BOK, The Shell, Five Hundred Million Years of Inspired Design, tryckt i Japan.

Hugh Stix, Marguerite Stix, R. Tucker Abott, H. Landshoff, lösa foton klistade på sidor.

Slitage, mindre märken, pärm med skador, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 316