SPEGELDÖRRAR 4 st, 5-speglade.

229255. SPEGELDÖRRAR 4 st, 5-speglade.

1 vänsterhängd, tre högerhängda. Infälld låskista, utan trycke. Målade, vita, samt olika färg och med schablonmålning. Massivt trä.
Bredd 88,5-89 cm, 207-207,5 cm.

Slitage, färgbortfall, skador, hack och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 448