SPEGELDÖRRAR 4 st, 5-speglade.

229238. SPEGELDÖRRAR 4 st, 5-speglade.

Låskista infälld, utan trycken. Utan karm. 3 vänsterhängda, 1 högerhängd. Massivt trä. Vitmålade.
Höjd 207,5 cm
bredd 88,5 cm.

Slitage, färgbortfall, smuts, förekomst av repor, slagmärken, hack och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 207,5 cm
bredd 88,5 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 185