KJELL BLOMBERG. Glasservis, 8 delar, "Vineta" Gullaskruf, 1960-tal.

229205. KJELL BLOMBERG. Glasservis, 8 delar, "Vineta" Gullaskruf, 1960-tal.

Diametrar mellan 9-23 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diametrar mellan 9-23 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 7 794