KISTA, barock, 1600/1700-tal.

KISTA, barock, 1600/1700-tal.
229183. KISTA, barock, 1600/1700-tal.

Längd 114 bredd 51 höjd 57 cm.

Slitage. Markstunget. Renoverad, kompletterad. Låset är löst, skadat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 118