HALLMÖBEL, spegel och bord med frostad glasskiva, 1940-50-tal.

229138. HALLMÖBEL, spegel och bord med frostad glasskiva, 1940-50-tal.

Spegel, höjd 113 cm bredd 76 cm.
Bord, höjd 45 cm bredd 87 cm djup 31 cm.

Bruksslitage.
Repor, märken och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Repor, märken och fläckar.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 898