SOFFA OCH FÅTÖLJ, flätad rotting och brunt skinn, Norell.

229099. SOFFA OCH FÅTÖLJ, flätad rotting och brunt skinn, Norell.

Soffa, rygghöjd 69 cm längd 208 cm djup 75 cm.
Fåtölj, rygghöjd 69 cm bredd 83 cm djup 75 cm.

Bruksslitage.
Repor, skav och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Repor, skav och märken.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 519