STIG BORGLIND. "Flora Suecia I", etsning, signerad.

229090. STIG BORGLIND. "Flora Suecia I", etsning, signerad.

Bildyta 30 x 22 cm.

ej examinerad ur ram, gulnad.

Stig Borglind (1892–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 30 x 22 cm.

ej examinerad ur ram, gulnad.

Stig Borglind (1892–1965)

Antal besök: 1 144