SEKRETÄR MED VITRINÖVERDEL, valnöt med rotfaner, barockstil, 1800/1900-tal.

229039. SEKRETÄR MED VITRINÖVERDEL, valnöt med rotfaner, barockstil, 1800/1900-tal.

Längd 88, bredd 47, höjd 205 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 191