TRÄSNITT samt BRODERI, Japan respektive Kina, 1900-tal.

229033. TRÄSNITT samt BRODERI, Japan respektive Kina, 1900-tal.

Ramat träsnitt, bladstorlek 58 x 11 cm.
Ramat broderi, 54 x 16 cm.

Fläckar, träsnitt med skador. Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramat broderi, 54 x 16 cm.

Antal besök: 1 188