BOKSKÅP, ek med fasettslipat glas, jugend.

228967. BOKSKÅP, ek med fasettslipat glas, jugend.

Längd 137, bredd 53, höjd 259 cm.

Bruksslitage, lagning på överdelens nederkant samt beslag löst.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 737