PALL, 50-tal.

PALL, 50-tal.
228960. PALL, 50-tal.

Höjd 40, längd 57, bredd 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
228960. PALL, 50-tal.

Bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 279