Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
ELISABET MALMSTRÖM. "Samtal". Handkolorerad etsning. Signerad. 2/30.
22889. ELISABET MALMSTRÖM. "Samtal". Handkolorerad etsning. Signerad. 2/30.
44 x 30 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
44 x 30 cm.
Garpenhus Auktioner
1 244