BÄGARE, silver, Nils Trybom(verksam 1747-1765) Linköping, vikt ca. 62,8 gram.

228894. BÄGARE, silver, Nils Trybom(verksam 1747-1765) Linköping, vikt ca. 62,8 gram.

Höjd ca. 9 cm.

Slitage. repor, slagmärken. Initialer AJJ.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 9 cm.

Antal besök: 828