ÖRHÄNGEN, med diamanter, ett par, 18k guld.

228821. ÖRHÄNGEN, med diamanter, ett par, 18k guld.

Örhängen med en diamant vardera
Stämplad XX
Höjd 11 mm, vikt ca 1,65 gram.

Bruksslitage, otydliga stämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad XX

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 665