KASSASKÅP, smide/trä, tidigt 1800-tal.

228811. KASSASKÅP, smide/trä, tidigt 1800-tal.

Längd 55 inklusive handtag, Bredd 41,5 , Höjd 43 cm
Låsets höjd 14 cm, samt vikt 1,1 kg.

Åldersslitage.
Bruksslitage.
Nyckel finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.
Bruksslitage.
Nyckel finnes.

Antal besök: 1 800