DOCKOR, 3 st. varav 2 med sköldpaddsmärke, Tyskland, 1900-talets mitt.

228803. DOCKOR, 3 st. varav 2 med sköldpaddsmärke, Tyskland, 1900-talets mitt.

1 st. Schoberl & Becker. Celba Celluloid Warenfabrik, Hårdplast längd 50 cm
2 st. Sköldpaddsmärkta, Rheinische Gummi und Celluloid Fabrik Co. Gummi/Celluloid? Längd 45 resp 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 665