FOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.

FOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.
228790. FOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.

3-armad. Originalhuv. Höj och sänkbar. Höjd 90 cm.

Åldersslitage. Senare elektrifierad. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 639