TOALETTBORD, TABURETT samt STOLAR, 2 st, rokokostil, 1900-tal.

228749. TOALETTBORD, TABURETT samt STOLAR, 2 st, rokokostil, 1900-tal.

Toalettbord med tredelad spegel, Längd 114, bredd 47,5, höjd 161 cm.

Slitage, färgbortfall, fläckar, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 344