TOMTESERVIS, porslin, 2 delar, Göteborg, 1900-tal.

228733. TOMTESERVIS, porslin, 2 delar, Göteborg, 1900-tal.

karott, höjd 14 cm, diameter 20 cm
bringare, höjd 14 cm, diameter 14 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 934