OIDENTIFIERBAR KONSTNÄR. Figurscen, olja på plåt, 1800-tal.

228700. OIDENTIFIERBAR KONSTNÄR. Figurscen, olja på plåt, 1800-tal.

19 x 14cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 14cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 061