BORD, delvis 1700-tal.

BORD, delvis 1700-tal.
22869. BORD, delvis 1700-tal.

Bland annat ek. Oval skiva på svängda ben. Längd 63, bredd 47, höjd 71 cm.

Lagningar samt kompletteringar. Fläckar på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!
22869. BORD, delvis 1700-tal.

Antal besök: 818