SOUVENIRSKEDAR, 35 st, silver, tema Sverige, mestadels MEMA. 1900-tal.

228633. SOUVENIRSKEDAR, 35 st, silver, tema Sverige, mestadels MEMA. 1900-tal.

Delvis med emaljerade sköldar.
Längd ca 10 - 11 cm.
Total vikt ca 440 gram.

Slitage, skador. Emaljerade sköldar o oädel metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 10 - 11 cm.
Total vikt ca 440 gram.

Antal besök: 2 570