SOCKERPULLOR, glas, 4 stycken.

228597. SOCKERPULLOR, glas, 4 stycken.

Höjd 5.5-12 cm.

Nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5.5-12 cm.

Nagg. Bruksslitage.

Antal besök: 1 627