KRYDDHYLLA, porslin med vitmålad träställning, märkt Import.

228532. KRYDDHYLLA, porslin med vitmålad träställning, märkt Import.

Längd 48, bredd 19, höjd 24 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och lagningar.

Antal besök: 1 186