KANNA, keramik, "LAVA", Ewald Dahlskog för Bo Fajans, 1930-tal.

228517. KANNA, keramik, "LAVA", Ewald Dahlskog för Bo Fajans, 1930-tal.

Höjd 24 cm.

Obetydlig nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.

Obetydlig nagg.

Antal besök: 2 064