DINKY TOYS, Prämeta, Lesney med mera. 16 delar.

228482. DINKY TOYS, Prämeta, Lesney med mera. 16 delar.

Längd 10 - 25 cm. SIKU Racerbil i plast. TippCo brandbil.

Skador och slitage. Prämeta Jaguar med fungerande urverk men ett hjul löst och ett saknas. SIKU trasig. Tippco urverk fungerar ej och stege trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 108