FÖNSTERBORD, ett par, nyrenässans, sent 1800-tal.

228329. FÖNSTERBORD, ett par, nyrenässans, sent 1800-tal.

Höjd 75-76, längd 64, bredd 44 cm.

Slitage, vattenfläckar, repor, skador, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 016