MÄRKLIN 10 vagnar.

MÄRKLIN 10 vagnar.
228325. MÄRKLIN 10 vagnar.

H0 växelström.

Slitage smärre skador. Tippvagn med pålimmad stång.

Gör en kostnadsfri värdering!
228325. MÄRKLIN 10 vagnar.

H0 växelström.

Antal besök: 967