SOFFGRUPP, 5 delar, furu, Krogenäs ,Norge.

228305. SOFFGRUPP, 5 delar, furu, Krogenäs ,Norge.

Hörnsoffa höjd 85, längd 225, bredd 178 cm.
Stolar höjd 80, bredd 69, djup 65 cm.
Bord höjd 60, längd 120, bredd 55 cm.

Bruksslitage, inga skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, inga skador.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 5 285