PARTI NYSILVER, 18 delar, två vaser stämplat silver.

228296. PARTI NYSILVER, 18 delar, två vaser stämplat silver.

bricka i tenn, diameter 32 cm
2 st vaser, höjd 11,5 cm, diameter 4 cm stämplat silver
1 st vas, höjd 20 cm, diameter 6 cm
1 st vas, höjd 19 cm, diameter 6 cm
1 st vas höjd 10 cm, diameter 14 cm
4 st ljusstakar höjd 5,5 cm, diameter 3 cm, dansk design.
1 st glas höjd 6 cm, diameter 4,5 cm
1 glasskål höjd 4,5 cm, diameter 5 cm
1 st skål höjd 3 cm, 11 x 7,5 cm
bord 3 x 7 x 5 cm
soffa 4 x 6,5 x 2,5 cm
bordsett,
sax 13,5 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bricka i tenn, diameter 32 cm
bord 3 x 7 x 5 cm
soffa 4 x 6,5 x 2,5 cm
bordsett,
sax 13,5 cm.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 948