BJÖRN SELDER. Skulptur, Aluminium, Signerad Björn Selder, Daterad -69.

228123. BJÖRN SELDER. Skulptur, Aluminium, Signerad Björn Selder, Daterad -69.

Skulptur/väggrelief.
Delvis blå bemålad aluminium.
Ram i svartmålat trä.
Ristad signering och datering.
52x52 cm.

Björn Selder (1940-1999).

Slitage.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skulptur/väggrelief.
Delvis blå bemålad aluminium.
Ram i svartmålat trä.
52x52 cm.

Björn Selder (1940-1999).

Slitage.
Repor.

Antal besök: 2 283