OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av Beatrice Cenci, efter Guido Reni, olja på kopparplåt, osignerad. 1800-tal.

228099. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av Beatrice Cenci, efter Guido Reni, olja på kopparplåt, osignerad. 1800-tal.

Ca 8 x 7 cm.
Etikett a tergo "Beatrice Cenci".

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 8 x 7 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 716