LOCKASK, glas samt mässing, 1900-talets början.

22792. LOCKASK, glas samt mässing, 1900-talets början.

Dekorfält i emalj med profil. Dekor av akantusblad och lyra. Längd 13 cm.

Bruksslitage. Mässingdel på lock är löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 157