ERIC ELFVÈN. "Utsikt mot Elba". Olja på pannå. Signerad.

227927. ERIC ELFVÈN. "Utsikt mot Elba". Olja på pannå. Signerad.

Bildstorlek 44 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 44 x 60 cm.

Antal besök: 788