STEGPALL. Plast och metall, 1900-tal.

227924. STEGPALL. Plast och metall, 1900-tal.

Pall med röda plast steg.
Höjd 60 cm.

Repor.
Slitage.
Smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall med röda plast steg.
Höjd 60 cm.

Repor.
Slitage.
Smutsig.

Antal besök: 4 059