MODELLJÄRNVÄGSTILLBEHÖR, hus, tunnlar, bilar, trafo med mera.

22791. MODELLJÄRNVÄGSTILLBEHÖR, hus, tunnlar, bilar, trafo med mera.

Skala H0, bilar av märken som LEGO och WIKING bland andra.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 920