MUGG, porslin, Kina, 1700-tal.

22789. MUGG, porslin, Kina, 1700-tal.

Dekor av figurscen i famille rose-färger. Höjd 16 cm.

Omfattande lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande lagningar.

Antal besök: 777