OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Herde med hund, olja på duk, signerad J.B, troligen England 17/1800-tal.

227875. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Herde med hund, olja på duk, signerad J.B, troligen England 17/1800-tal.

32,5 x 24 cm.

Slitage, smärre färgbortfall, krakcelyrer, uppfodrad.

Gör en kostnadsfri värdering!

32,5 x 24 cm.

Antal besök: 1 691