Blå. Löstagbart foder.
Rygglängd ca 101 cm.
Axelbredd ca 46 cm.
Bruksslitage, enstaka mindre skador på foder.
Blå. Löstagbart foder.
Rygglängd ca 101 cm.
Axelbredd ca 46 cm.