ROCK, herr, Burberry.

ROCK, herr, Burberry.
227831. ROCK, herr, Burberry.

Blå. Löstagbart foder.
Rygglängd ca 101 cm.
Axelbredd ca 46 cm.

Bruksslitage, enstaka mindre skador på foder.

Gör en kostnadsfri värdering!
227831. ROCK, herr, Burberry.

Blå. Löstagbart foder.
Rygglängd ca 101 cm.
Axelbredd ca 46 cm.

Antal besök: 3 123