A.H COLE. Olja på duk, otydligt signerad, England, 1800-tal.

227796. A.H COLE. Olja på duk, otydligt signerad, England, 1800-tal.

Landskap. Ca. 29x59 cm.

Mindre dukskada. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap. Ca. 29x59 cm.

Antal besök: 1 989