BORDSLAMPA i metall och glas. 1900-talet.

227735. BORDSLAMPA i metall och glas. 1900-talet.

Bordsarmatur i svartmålad metall i form av barn hållandes en glasskärm i form av en eldslåga
Höjd ca 43 cm.

Bruksskick, repor, avskav, bortfall
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 43 cm.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 888