LJUSKRONA, plafondmodell, LYKTA, 1900-tal.

227724. LJUSKRONA, plafondmodell, LYKTA, 1900-tal.

Behängda med prismor, diameter ca 40 resp. 16 cm.

Slitage, enstaka prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 590