SKRIVBYRÅ, 1800-tal, England.

SKRIVBYRÅ, 1800-tal, England.
22771. SKRIVBYRÅ, 1800-tal, England.

Mahogny. En låda samt nedfällbar skiva med bakomliggande lådinredning. Längd 84, bredd 54, höjd 110 cm.

Fanérskador samt lagningar. Kompletterad samt renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 301