SEKRETÄR, gustavianskstil, 1900-tal.

227641. SEKRETÄR, gustavianskstil, 1900-tal.

Betsad björkrot.
Bredd 85 cm
Djup 49 cm
Tot höjd 109 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Betsad björkrot.
Bredd 85 cm
Djup 49 cm
Tot höjd 109 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 207