CECILIA FRIESENDAHL. Komposition med hundar, färglitografi, signerad -79.

227589. CECILIA FRIESENDAHL. Komposition med hundar, färglitografi, signerad -79.

76/90, bildstorlek 48 x 56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 784