De flesta i orginalkartong
Fars dag 1971 - 1980, flertalet med dubbletter
Mors dag 1971 - 1980, flertalet med dubbletter
God Jul
Bondetåget 1914 till fosterlandets försvar
Konungamötet Malmö 1914
Vasaloppet 1973
2 st. "Lyckling fart för Sveriges flaggor, Ständig gång för Swenska Waggor"
4 st. Rörstrands Jubileums-Jultallrik 1980.
Bruksslitage samt smuts på de uppackade samt några med nagg.
De flesta i orginalkartong
God Jul
Konungamötet Malmö 1914
Vasaloppet 1973